Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Cristiano Ronaldo je v tíme PokerStars!

Začiatok mesiaca sa niesol v znamení správy o možnej dohode medzi futbalovou superstar Cristianom Ronaldom a gigantom vo svete online pokru – PokerStars. Ronaldo pridal fotku na Instagram, kde boli chipy a karty značky PokerStars. Čím sa následne začali špekulácie o tom, či sa Ronaldo nepridá do tímu PokerStars.

PokerStars však o niekoľko hodín zverejnila správy o tom, že podpísala zmluvu s brazílskou futbalovou hviezdou Neymarom. Známy futbalista sa tak pridal k ďalším športovým hviezdam v tíme PokerStars.

Medzinárodná futbalová ikona Cristiano Ronaldo z Realu Madrid pridal, túto stredu na svoj twitter, ktorý sleduje cez 35 miliónov ľudí, správu s videom, že sa stal členom tímu PokerStars. Rovnakú správu zverejnil aj na svojom Facebooku, ktorý sleduje neuveriteľných 103 miliónov fanúšikov.

Portugalčan Cristiano Ronaldo sa stane hlavnou tvárou PokerStars, ktorá bude propagovať poker. Cristiano bude vystupovať v rozličných reklamných kampaniach a rovanko bude špeciálnym hosťom na pokrových eventoch či online turnajoch. Pokroví hráči si budú môcť zahrať s Cristianom aj na virtuálnych stoloch herne PokerStars. Nájdete ho pod screenname „C.Ronaldo“. Tiež uviedol, že je veľmi hrdý byť súčasťou tímu PokerStars a poker zbožňuje: „Aj keď je futbal môj svet, poker bol vždy mojou hrou.“

zdroj: pokerportal.sc

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *