Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Daniel Negreanu v pokrovej sieni slávy

V posledných dňoch sa v pokrovom svete odohralo množstvo zaujímavých vecí. K najsledovanejším určite patrilo zvolenie Daniela Negreanu do pokrovej siene slávy.

Daniel Negreanu sa pred pár dňami stal oficiálne pokrovou legendou, keď spolu s Jackom McClellandom bol zvolený do siene slávy. Obaja budú oficiálne uvedený do pokrovej scény slávy dňa 9.novembra v Binion’s Gambling Hall, tesne pred začiatkom finálového stola WSOP Main Eventu 2014.

Jack McClelland jednoznačne patrí k významným postavám svetového pokru, ktoré sa podieľali na rozvoji pokrových turnajov nielen v Las Vegas, ale aj po celom svete. V osemdesiatich rokoch bol turnajovým riaditeľom WSOP a neskôr pôsobil ako riaditeľ pokrovej herne Bellagia v rokoch 2002 – 2013.

Daniel Negreanu v súčasnosti patrí k hlavnej ikone herne PokerStars. Vo svojej kariére vyhral na live turnajoch takmer $30 miliónov vďaka čomu sa ocitol na zozname najziskovejších hráčov všetkých čias. Na svojom konte má aj 6 zlatých WSOP náramkov a množstvo ďalších titulov.

zdroj: pokerportal.sc // foto: wsop.com

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *