Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Freeroll 10 000€ DoubleStar OPEN ovládol Štefan Dolinský za 2 000€

Prvá edícia obľúbenej pokrovej série DoubleStar OPEN sa nedávno dostala do svojho finále. Minulú sobotu sa odohral Freeroll s garanciou 10 000€. Turnaj sa týkal najúspešnejších 45 hráčov rebríčka DoubleStar OPEN, kde nechýbali ani známe mená zo slovenskej pokrovej scény. V turnaji sme mohli vidieť Stanka Grochála, Milana Miga, Juraja Lišku, Robinha a mnohých ďalších. Turnaj bol nastavený na hrateľnú štruktúru so 40 minútovými levelmi a hráči mali stacky rozdelené na základe umiestnenia v rebríčku.

Nakoniec sa hráči dohodli na deale rovným dielom po 1 900€ a následne si zahrali all-in naslepo o víťaza. Víťazom turnaja sa napokon stal Štefan Dolinský, ktorý si odniesol 2 000€.

Štefan Dolinský, víťaz Freerolu o 10 000€, paradoxne s najmenším počtom chipov predbehol favorita z tabuľky Michala Srnku, ktorý skončil na 4.mieste za 850€.

Už tento víkend odštartuje v pokrovom clube DoubleStar Ilava – Klobušice druhý ročník DoubleStar OPEN. Hrať sa bude v sobotu,18.4. od 17:00 hod. a na programe je 50€ Triple Chance s garanciou 14 000€!

zdroj: pokerportal.sc

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *