Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

DoubleStar Košice

Opäť Vám predstavujeme jednu z prevádzok DoubleStar. Tentokrát sa pozrieme na východ Slovenska. Club DoubleStar sídli na Hlavnej ulici 1/123 v Košiciach. Prevádzka sa nachádza priamo v centre mesta v tesnej blízkosti hotela DoubleTree by Hilton a neďaleko nájdete aj OC Aupark. Zákazníkov určite poteší možnosť parkovania priamo v budove, v ktorej sa Club DoubleStar nachádza.

Našim zákazníkom ponúkame široký výber výherných prístrojov, či terminálov k videohrám a pre fanúšikov populárnej hry ruleta je pripravená 6-miestna ruleta Lotus. Pre tých, ktorí si radi zastávkujú poteší možnosť tipovania cez Fortunu. Platba platobnou kartou či okamžité vyplatenie výhry cez Cash Box je u nás samozrejmosťou. Rovnako aj pripojenie na WiFi. Pre našich zákazníkov je káva a nealko nápoje zdarma.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

2 Odpovede
  • Jaroslav
    december 7, 2016

    Dobry den. Velmi sa mi pacilo vo vasej prevadzke double star Hilton. Chodim do Kosic pravidelne a vasu prevadzku urcite navstivim. Mate to tam utulne a velmi ma prekvapilo ako ochotne mi personal doniesol fakt chutnu kavicku. Dakujem a prajem pekne sviatky. S pozdravom Jaroslav Piskor

  • Monika
    marec 7, 2017

    Zdravím. Rada k vám chodievam. Príjemná obsluha, milý kolektív, naozaj na vysokej úrovni. Máloktorá herňa sa na vás chytá… S pozdravom Monika S.

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *