Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Poľská Poker Tour 50 000€ už budúci víkend v DoubleStar Ilava – Klobušice

Posledný turnaj, ktorý spadá do tejto sezóny Poľskej Poker Tour má garanciu skvelých 50 000€ a odohrá sa na Slovensku, konkrétne v DoubleStar Ilava – Klobušice.

Poľská Poker Tour je zaujímavá najmä v tom, že okrem peňazí v jednotlivých turnajoch môžete vyhrať aj sedem atraktívnych cien, pričom tá najlukratívnejšia je účasť v side evente na WSOP 2015! Poľská Poker Tour v Ilave – Klobušiciach s garanciou až 50 000€ sa započítava ešte do aktuálnej sezóny, v ktorej sa odohralo už šesť turnajov. Tento bude 7. v poradí a zároveň aj posledný. Potom si už iba 27 najlepších hráčov z konečného poradia ligy zahrá freeroll o atraktívne ceny – 2x balíček v hodnote $3,000 na WSOP 2015, 2x dovolenka na Kanárskych ostrovoch pre 2 osoby, 3x buy-in do prvého turnaja nasledujúcej sezóny Poľskej Poker Tour.

Dôležitou informáciou je aj to, že v poslednom turnaji sa do rebríčka prideľuje o 20% bodov viac, ako v predchádzajúcich turnajoch. Treba však dodať, že každému hráčovi sa do konečného rebríčka rátajú len štyri najlepšie výsledky zo 7 main eventov a taktiež len štyri výsledky zo side eventov.

Podujatie sa bude skladať z dvoch turnajov a odohrá sa od štvrtku 15.1. 2015 do nedele 18.1. 2015. Tým zaujímavejším z turnajov bude samozrejme main event s garanciou 50 000€. Main Event bude mať tri štartovacie dni, pričom Day 1a sa uskutoční vo štvrtok od 18:00 v DoubleStar Prešov (Námestie legionárov 2, Hotel Dukla), DoubleStar Liptovský Mikuláš (Belopotockého 627) a v DoubleStar Trstená (M.R.Štefánika, Hotel Roháč). Od Day 1b sa už turnaj bude hrať výhradne v DoubleStar Ilava – Klobušice, a to v piatok 16.1. od 18:00. V sobotu 17.1. o 17:00 tu začína aj Day 1c, no a v nedeľu o 14:00 je tu na programe Finálový deň. Ten, kto sa zúčastní Day 1a, ten sa môže zúčastniť aj Day 1b a Day 1c. Kto sa zúčastní Day 1b, ten si môže prísť zahrať aj Day 1c. Do finálového dňa sa stacky, ale nesčítavajú a hráč tak postúpi s vyšším stackom. Za jeden hrací deň je naviac povolené jedno re-entry.

Poľská Poker Tour v DoubleStar Ilava – Klobušice bude vysielaná s poslednými 16 hráčmi (2 tables) aj live streamom s 30 minútovým omeškaním.

Viac informácií sa dozviete na www.doublestarpoker.com a www.pokerportal.sc.

zdroj: pokerportal.sc

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *