Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Reportáž z Charity Tournament

Posledný víkend v DoubleStar Trenčín- Fajka nešlo až tak o výhry. Hlavným cieľom bolo pomôcť Tomáškovi Prnovi, ktorý trpí veľmi zriedkavým ochorením Pelizaeus-Merzbacher disease. Akcia sa vydarila a vyzbierala sa až neuveriteľná suma, ktorá bola Tomáškovým rodičom odovzdaná priamo v herni.

Na turnaji sa zúčastnilo 30 hráčov, ale štruktúra dovoľovala uskutočniť re-entries až do prvých 9. levelov. Hráči si plne uvedomovali účel turnaja a počet entries sa zastavil až na 90-tke. Z prizepoolu 3 000€ bolo Tomáškovi odovzdaných 25%, teda 750€.

Víťazom turnaja sa stal Maťo, ktorý získal 765€ a tiež krásnu trofej. Zaujímavosťou je, že Maťo zdolal v súboji slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Starostu. Okrem Tomáša sa do turnaja zapojil aj ďalší hokejista, Peter Ölvecký.

V clube prebiehala aj tombola, do ktorej pridal Tomáš Starosta svoju hokejku. Poukážky na zaujímavé turnaje do tomboly venovali aj DoubleStar, ďalej Concord Card Club Bratislava a Golden Vegas Bratislava. Obaja manageri Bratislavských clubov, teda Jozef Ondrovič a Jozef Jankovich sa na turnaji rovnako zúčastnili. Celá charitatívna akcia napokon vyvrcholila v cash game. Tá sa hrala až do skorých ranných hodín. Rake bol tiež určený na charitu. Cash game hráči tipsovali jedna radosť a po ukončení cash game sa na Tomáška vyzbieralo ďalších neuveriteľných 5 545€! Každý jeden cent z tejto sumy pôjde na Tomáškove liečebné náklady.

zdroj: pokerportal.sc

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *