Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Ruleta

Ruleta patrí pravdepodobne k jednej z najobľúbenejších hier vôbec. V tejto hre potrebujete mať na svojej strane predovšetkým šťastie.

Prvé záznamy o rulete pochádzajú z Francúzska z 18. storočia. Od vzniku však prešla riadny kus cesty a dnes je známa po celom svete.

V takej podobe ako poznáme ruletu dnes, ju delíme na dva druhy. Európska ruleta sa hrá s jednou nulou a spolu má 37 polí, jej druhá americká verzia má nuly až dve a spolu teda 38 polí. Aj keď sa to môže javiť ako zanedbateľný rozdiel opak je pravdou. Jedno pole navyše a to 0 značne ovplyvňuje hru, výplatné pomery a pravdepodobnosť výhry.

Jediný spôsob ako ovplyvniť hru (okrem toho, že poprosíte šťastie) je dobre si naštudovať pravidlá hry. Hru môžete totiž ovplyvniť výberom políčka, na ktoré si vsadíte. Následným počtom a typom vsádzania môžete zvyšovať alebo naopak znižovať svoju šancu na výhru.

Pokiaľ si chcete ruletu užiť, nenechajte sa ovplyvniť predchádzajúcimi výsledkami a ani nepodliehajte panike, keď peniaze prehráte. Vaše minulé výsledky nemajú vôbec žiaden vplyv na nadchádzajúce kolá. Hrajte hru s čistou hlavou, pre zábavu a relax.

 

Ruletu nájdete aj v našich kluboch:

DoubleStar Bratislava DoubleStar Nováky
DoubleStar Drieňová Bratislava DoubleStar Žiar nad Hronom
DoubleStar Monte Carlo Bratislava DoubleStar Radvaň B.Bystrica
DoubleStar Fajka Trenčín DoubleStar Vegas L.Mikuláš
DoubleStar Termal Tr. Teplice DoubleStar Košice
DoubleStar Monaco Club Púchov DoubleStar Michalovce

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a želáme veľa šťastia!

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *