Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Trenčania sa rozlúčili s Ligou majstrov

Premiérové účinkovanie v Lige majstrov 2015/2016 sa pre trenčianskych futbalistov skončilo v 2. predkole. Osudnou chybu sa stala minulotýždňová prehra 0:2 v Žiline, ktorou si pomerne naštrbili postupové vyhliadky pred odvetou.

Trenčín AS prekvapilo viedol 2:0, lenže dvoma gólmi od rumunských futbalistov sa znova dostali na koňa. Trenčianskym futbalistom sa podarilo zdramatizovať vývoj hry ešte tretím gólom ale v konečnom zúčtovaní im ešte chýbal jeden presný zásah aby mohli ďalej postúpiť. Po vypadnutí z medzinárodnej scény sa teraz môžu naplno venovať obhajobe domáceho double – tituluSlovnaft Cupu.

„Všetkých nás mrzí, ako to dopadlo. Bol to výborný zápas. Až na hluchú dvanásťminútovku v druhom polčase a možno prísnu jedenástku, som však pyšný na chalanov a som rád, že môžem trénovať toto mužstvo. V Európe sa trestá každá chybička, presvedčili sme sa o tom v oboch zápasoch so Steauou. Sme sklamaní, chceli sme hrať na víťazstvo a na postup. Potrebovali sme dať o dva góly viac ako súper, ale v konečnom zúčtovaní sa prejavila jeho kvalita. Presvedčili sme sa však, že vieme hrať aj so silným európskym mužstvom. Okúsili sme atmosféru Ligy majstrov a verím, že nám to do budúcnosti pomôže.“ vyjadril sa po zápase tréner AS Trenčín, Martin Ševela.

Steaua Bukurešť sa v 3. predkole stretne s Partizanom Belehrad. Zápasy sa odohrajú 28./29.júla a odvety 4./5.augusta.

 

zdroj: www.teraz.sk

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *