Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Už tento víkend: SPADE´S POKER TOUR 135€ + 15€ (30 000€ GTD)

Spade Production v spolupráci s DoubleStar predstavujú 1.televízny pokrový turnaj na Slovensku: SPADE´S POKER TOUR. Historický prvá zastávka tejto tour vyvrcholí symbolicky práve na mieste, z ktorého bol po prvýkrát vysielaný livestream s odkrytými kartami, v priestoroch Klobušického kaštiela.

Spade´s poker tour je výnimočný event, ktorý bude okrem online streamu vysielaný aj na obrazovkách televízie Dajto. Vysielanie bude prebiehať naživo od posledných 40 hráčov vo Final Day. Veríme, že sa nám podarí vytvoriť úspešnú a medzi hráčmi obľúbenú sériu, za ktorú sa nebudeme musieť hanbiť ani na medzinárodnej scéne.

V dňoch 18.-20.9 sa v herniach DoubleStar v Liptovskom Mikuláši, Prievidzi a v Trenčíne uskutoční prvá zastávka tejto tour, ktorá pri buy-ine 135+15€ garantuje sumu pekných 30 000€. 45 minútové blindy a štartovný stack 20 000 chipov sú zárukou vysokej a pohodlnej hrateľnosti. Deň 1B a takisto finálový deň sa uskutočnia už len v Klobušiciach. Do finálového dňa postupujú všetci hráči, ktorí prežijú do konca 11.levela.

Nájdi si aj ty čas a prídi už tento víkend podporiť turnaj. Staň sa súčasťou úžasného pokrového príbehu, kde sa vo finále 8 súperov pobije o peňažnú odmenu, o trofej od umelca Radovana Pekníka a o historický 1. titul zo série Spade´s Poker Tour.

Ukáž, že na to máš!

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *