Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

WSOP 2015 Main Event: Negreanu nezvládol koniec – poznáme účastníkov November Nine!

Tohtoročného Main Eventu sa celkovo zúčastnilo až 6240 hráčov a po 7 hracích dňoch sme sa dozvedeli mená členov November Nine, ktorý dohrajú finále 8. novembra v Riu.

Hru začalo 27 hráčov, pričom 6 hráčov vypadlo počas prvého levelu a nasledujúcich 6 počas ďalšieho. V závere Levelu 33 zostávalo 13 hráčov.

Najpopulárnejším hráčom turnaja bol Daniel Negreanu, ktorý sa počas celého dňa udržiaval na 9. mieste a tesne pred prestávkou prišiel downswing a Negreanu sa prepadol až na 12. miesto z 13-tich hráčov.

Po prestávke sa Daniel spamätal ale potom prišiel zvrat, ktorý nečakal. Joseph McKeehen raisol z BTN na 800,000 a Negreanu obraňoval svoj BB. Na turné sa otočila srdcová 3, ale na river prišla srdcová Q, ktorá doslova poslala zdrveného Negreana k zemi. Daniel skončil na 11. mieste WSOP tak isto ako pred 14-timi rokmi a jeho sen o zlate sa znova rozplynul.

Na neoficiálnom finálovom stole bojovalo posledných 10 hráčov a čakalo sa na jedného vypadnutého, ktorým sa stal Alex Turyansky, ktorý skončil tiež rukou Josepha McKeehena.

WSOP

zdroj: www.pokerportal.sc

Zatiaľ tu nie sú žiadne komentáre

Zanechajte nám komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *